Vrabotuvanje.com - Продажен персонал М1 ГТЦ Центар - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал М1 ГТЦ Центар

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

Бараме колеги (М/Ж) за тобако објект локација ГТЦ

** Работното време е организирано во 2 смени

** Работно време на објектот 07.00-23.00часот

** Објектот не работи во недела и празници.

 

 • Дополнителна исплата за бонуси од продажба
 • Недела и Државни празници не се работи
 • Предност за Продажен персонал со искуство

Mожност за развој во рамки на компанијата во раководител на објект, супервизор, бренд менаџер. Го прошируваме нашиот тим за две работни позиции и Ви овозможуваме да бидете дел од него, следејќи ја нашата приказна на најексклузивни и најснабдени тобако продавници М1 киоск лоцирани на екслкузивни локации.

Потребни квалификации:

 • Искуство во работа во трговскиот сектор и малопродажба
 • Минимум образование ССС
 • Познавање на англиски јазик ке се смета за предност.

Профил на кандидатот:

 • Услужно ориентиран
 • Самостоен во извршувањето на работните задачи
 • Вреден, чесен, стабилен и одговорен
 • Спремен за работа на подолг временски период
 • Педантен и уреден

Ние нудиме:

 • Стимулативни и редовни месечни примања,
 • Бонуси и додатоци од продажба
 • Можност за напредок на работна позиција во раководител на објект, регионален раководител
 • Регрес за годишен одмор согласно Законсите нормативи
 • Работен ангажман во близина на место на живеење.

Доколку ги исполнувате условите за работното место, и сметате дека сте прилагодливи, сакате предизвици, и имате позитивен и професионален пристап кон работата, Ве повикуваме да ја испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик со назнака „Продажен персонал” во насловот на пораката или на e-mail contact@tollaks.com

Огласот е отворен 14 дена од датумот на објавување. Контакт телефон 075426881

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде