Vrabotuvanje.com - Асистенти за продажба - Liquer shop (M1 EAST GATE, М1 Универзална Сала, М1 Соборен Храм) - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистенти за продажба - Liquer shop (M1 EAST GATE, М1 Универзална Сала, М1 Соборен Храм)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

М1 Liquer shop

ВРАБОТУВАМЕ АСИСТЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА !!!

локации: M1 EAST GATE, М1 Универзална Сала, М1 Соборен Храм

Плата со сите дополнителни исплати После првиот месец минимум 28,000 ден.

 • Работното време е организирано во 2 смени
 • Дополнителна исплата за верски празници + 50%
 • Дополнителна исплата за бонуси од продажба
 • Дополнителна исплата за Државни празници и Недела +100% (EAST GATE)
 • Предност за Продажен персонал со искуство
 • Обука за продажба на алкохолни пијалоци
 • Посета на обуки во Винарии

Имате амбиции да работите како продавач или веќе сте искусни во таа област и спремни да чекорите кон нови предизвици, повисоко поставени цели и напредок во кариерата?

Го прошируваме нашиот тим со нови работни позиции и Ви овозможуваме да бидете дел од него, следејќи ја нашата нова приказна во најексклузивниот Liquor shop - специјализирана продавница за алкохол и алкохолни пијалоци.

Потребни квалификации:

 • Искуство во работа во трговскиот сектор и малопродажба
 • Искуство во продажба на алкохол и алкохолни пијалоци
 • Минимум образование ССС
 • Солидно познавање на англиски јазик
 • Работење со Microsoft office

Аплицирајте на следниов маил contact@tollaks.com и добијте можност да работите во нашиот најексклузивен објект, стекнувајќи ново искуство и тренинзи, а ние ќе Ве наградиме за постигнатото или контактирајте не на 071/287001 до 16:00 часот.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде