Vrabotuvanje.com - Продажен персонал М1 Аеродром Скопјанка / Тафталиџе / Центар кај Холидеј Инн / Рузвелтовa Дебар Маало (м) - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал М1 Аеродром Скопјанка / Тафталиџе / Центар кај Холидеј Инн / Рузвелтовa Дебар Маало (м)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

Бараме колеги (М) за работа во тобако објект

Ноќна смена 20:00 часот - 03:00 часот

ЛОКАЦИИ:

Аеродром Скопјанка

Тафталиџе

Центар кај Холидеј Инн

Рузвелтов Дебар Маало

Просечна плата со дополнителни исплати После првиот месец минимум 30,000 ден.

 • Дополнителна исплата за ноќен труд
 • Дополнителна исплата за верски празници
 • Дополнителна исплата за бонуси од продажба
 • Недела и државни празници не се работи
 • Можност за избор на продажно место во близина на живеење
 • Mожност за развој во рамки на компанијата во раководител на објект, супервизор, бренд менаџер, менаџер на објект.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Искуство во работа во трговскиот сектор и малопродажба
 • Искуство во продажба на алкохол и алкохолни пијалоци се смета за предност
 • Минимум образование ССС
 • Познавање на англиски јазик

ПРОФИЛ НА КАНДИДАТОТ:

 • Услужно ориентиран
 • Самостоен во извршувањето на работните задачи
 • Вреден, чесен, стабилен и одговорен
 • Спремен за работа на подолг временски период
 • Педантен и уреден

Доколку ги исполнувате условите за работното место, и сметате дека сте прилагодливи, сакате предизвици, и имате позитивен и професионален пристап кон работата, Ве повикуваме да ја испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација со назнака “Продажен персонал” . Огласот е отворен 14 дена од датумот на објавување.

Вашата професионална биографија (CV) можете да ги испратите преку полето Брза Апликација

или на меил contact@tollaks.com со задолжителна назнака на апликацијата НОЌНА СМЕНА

Контакт телефон 071287001

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде