Vrabotuvanje.com - Асистент за продажба (м/ж) - Скопје - БД ГРОУП СК ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за продажба (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

Тед Бејкер Лондон вработува ентузијастичен Асистент за продажба

Нашата мисија е да изградиме успешна приказна преку одржување на високите стандарди на услуга и секогаш се стремиме да ги задоволиме потребите на нашите клиенти.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • ССС
  • Основно познавање на англиски јазик
  • Основно познавање на работа со компјутери (Word, Excel, Power Point, Internet)

ОСНОВНИ СПОСОБНОСТИ И НАДЛЕЖНОСТИ ЗА ИДЕН СОВЕТНИК ЗА ПРОДАЖБА ВО ТЕД:

  • Директна продажба на артиклите
  • Работа на каса
  • Одружување на хигиена на продажниот објект на дневно ниво
  • Прием на роба (поставување цени и декларации)
  • Дополнување на продадените артикли на дневно ниво

НУДИМЕ:

  • Можност за унапредување, дополнителна обука, годишен одмор)
​​

Доколу сте љубител на модата и зрачите со креативност и позитивна енергија, испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација

www.tedbakermacedonia.com

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде