Vrabotuvanje.com - Стручен соработник за продажба - Скопје - КБ Прво пензиско друштво АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стручен соработник за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

  • КБ Прво пензиско друштво АД Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде