Vrabotuvanje.com - Оператор/ки во автомат клуб Битола и Штип - Битола и Штип - АПЕКС МК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор/ки во автомат клуб Битола и Штип

Битола и Штип

Рок за пријавување:

  • АПЕКС МК ДОО Скопје
  • Адреса: Прашка бр.23, 1020 Скопје

Оператор/ки во автомат клубови во Битола и Штип

АПЕКС МК ДОО Скопје

Адреса: Прашка бр.23, 1020 Скопје

Веб страна: www.apex-gaming.mk

Facebook профил: https://www.facebook.com/ApexGamingMacedonia

 

APEX (gaming technology) e водечка меѓународна компанија за игри на среќа која нуди одлични можности за развој на Вашата кариера. Доколку сте амбициозна личност која што сака да расте и да се развива заедно со нас, Ве покануваме да аплицирате:


ОПЕРАТОР/КИ ВО АВТОМАТ КЛУБ Битола и Штип

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде