Vrabotuvanje.com - Продажен асистент - Прилеп - Прилеп - ПЕКО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен асистент - Прилеп

Прилеп

Рок за пријавување:

 • ПЕКО ДОО
 • Адреса: Kеј 13 Ноември 2/7, 1000 Скопје

ПЕКО Прилеп има потреба од

ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ

Потребни квалификации:
 • Минимум завршено средно образование
 • Минимум основно познавање на англиски
 • Со или без работно искуство
 • Основно познавање на MS OFFICE
Личен профил:
 • Љубезен и професионален однос кон потрошувачите
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност, способност за организација и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух
Работни задачи:
 • Услуга во согласност со процедурите на компанијата
 • Прием, редење, изложување и сортирање на робата
 • Грижа за хигиена во продажното место 
 • Работа на каса

Нудиме:

 • Одлични услови за работа во средина со амбициозен и професионален тим;
 • Континуирана обука и можност за напредување;
 • Можност за остварување на дополнителен продажен бонус и наградувања;

 

Работно време:

Работното време ќе се организира во две смени, и тоа:
1. Прва смена од 08:00-15:00
2. Втора смена од 14:00-21:00

​Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) може да ја достават по електронски пат преку полето "Брза Апликација"!
 
*** Само кандидатите кои ќе бидат избрани во потесен круг ќе бидат контактирани!
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде