Vrabotuvanje.com - Продавач на бензиска пумпа - Куманово - САТЕЛИТ 2001 ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на бензиска пумпа

Куманово

Рок за пријавување:

  • САТЕЛИТ 2001 ДОО
  • Адреса: ул.2 бр.1 Карпош, 1300 Куманово
 

Сателит 2001 ДОО има потреба од следната работна позиција:

Продавач на нафта и нафтени деривати


ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство 
     

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Љубезност, комуникативност, позитивност, лојалност
  • Посветеност кон работните задачи ќе се смета за голема предност
  • Подготвеност за тимска работа

Почетна плата: 35.000 денари

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација или да се јават на 070 381 016.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде