Vrabotuvanje.com - Работник на бензинска станица - Продавач/Пумпаш - Доброшане, Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник на бензинска станица - Продавач/Пумпаш

Доброшане, Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ ДОО

ДЕТОИЛ ДОО Куманово БЕНЗИНСКА СТАНИЦА во Доброшане (Куманово)  има потреба од следната работна позиција:

Работник на бензинска станица - Продавач/Пумпаш
 

Потребно образование, работно искуство, квалификации и вештини: 

 • Средно образование;
 • Пожелно поседување вештини за Продавач/Пумпаш
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Познавање на работа со компјутер, MS Office, Internet Explorer
 • Пожелно е поседување на возачка дозвола Б категорија
 • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност

Одговорности и работни задачи:

 • Услужување на клиентите;
 • Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање;
 • Континуирано учење на карактеристики во услугата;
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање;

 

Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде