Vrabotuvanje.com - Продавач - Охрид - Охрид - МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Охрид

Охрид

Рок за пријавување:

 • МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

ПРОДАВАЧ
Реон: Охрид

Потребни квалификации:
 • Образование: ССС/ ВСС
 • Искуство во продажба ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик
 • Продажба и комуникација со клиенти
 • Добро познавање од областа на автоделови
 • Возачка дозвола
Личен профил:
 • Вредна, одговорна личност, со изразени комуникациски вештини
 • Лојалност, енергичност и самоиницијативност
 • Способна за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа под притисок
   

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде