Vrabotuvanje.com - Референт за продажба – Источна Македонија - Источна Македонија - Даути Комерц
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за продажба – Источна Македонија

Источна Македонија

Рок за пријавување:

  • Даути Комерц

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде