Vrabotuvanje.com - Асистент менаџер за продажба - Скопје - Даути Комерц
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент менаџер за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

  • Даути Комерц

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде