Vrabotuvanje.com - Работници во пакување - Nedelišće - MARKETING-TRGOVINA-KONZALTING
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници во пакување

Nedelišće, Хрватска

Рок за пријавување:

 • MARKETING-TRGOVINA-KONZALTING

Поради проширување на нашиот тим имаме потреба од:

РАБОТНИЦИ ВО ПАКУВАЊЕ
(две работнички и еден работник)
 

Квалификации:

 • Минимум ССС образование
 • Претходно работно искуство не е пожелно, но не е задолжително
 • Љубезност и комуникативност
 • Желба за работа и унапредување
 • Личност во која може да се има доверба


Работни одговорности:

 • Сортира, организира и пакува риби и рибји производи
 • Услужува купувачи
 • Нуди/дава помош на купувачи при избор на производи
 • Внимава на роковите на важење на производите
 • Ги почитува правилата за безбедност на храната и здравје при работа
Ве молиме испратете ја Вашата апликација за работа преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде