Vrabotuvanje.com - Дистрибутер / Комецијалист - Скопје - Драква
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер / Комецијалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • Драква

 

Драква е приватна компанија која 30 години успешно опстојува на Македонскиот пазар. Компанијата се занимава со дистрибуција на репроматеријали и опрема за пекарство и слаткарство. За таа цел има потреба од проширување на тимот со:

Дистрибутер / Комецијалист (М/Ж)

Реон Скопје (нас.Волково)​

 

Опис на работата:

  • Дистрибуција на репроматеријали за пекарство


Потребни квалификации:

  • ССС
  • Возачка дозвола Б и Ц категорија
  • Работно искуство во соодветната област ќе се смета за предност
  • Пожелна возраст до 45 години


Работни услови:

  • Работно време од 7-15ч
  • Пријатна работна атмосфера


Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават преку полето Аплицирај 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде