Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Вработување.Ком, за потребите на својот клиент, Компанија која е водечка на светско ниво во областа на маркетингот и трговијата поради отварање на нов центар вработува луѓе од Скопје за работа на различни позиции за кои следи соодветна обука
 
 
Ние нудиме:
  • Гарантирани примања
  • Бонуси + разни начини на стимулативно наградување и мотивирање
  • За најодговорните можност за унапредување,натамошен расти докажување
 
Услови:
  • 18-45 години
  • Сопствено возило, активен возач 
  • Место на живеење Скопје

 

Испратете ги вашите податоци преку полето Аплицирај

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде