Vrabotuvanje.com - Агент – Надворешен агент од градовите - Територија на Р. Македонија - Nova Office
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент – Надворешен агент од градовите

Територија на Р. Македонија

Рок за пријавување:

 • Nova Office


 

 
Агент – Надворешен агент од градовите
 
Тетово
Гостивар
Струга
Охрид
Ресен 
Битола
Велес
Неготино
Гевгелија
Берово
Радовиш
Кочани
Свети Николе
 
Нова Офис е современ и иновативeн концепт која постои со цел да понуди комплетни решенија за бизнисот ONE STOP ONE SHOP. Нашето портфолио на производи и услуги се базира на нудење комплетно решение, и е креирано според потребите на клиентите, со што на едно место можат да ги добијат сите производи и услуги кои се крвоток на секојдневното функционирање на канцеларијата.
 
Широката палета е составена од канцелариски материјали, рекламен материјал, компатибилни и оригинални тонери како и продажба и изнајмување на принтери и софтверски решенија.
 
За потенцијалните кандидати
 • Да се енергични, активни и истрајни луѓе кои се стремат кон личен успех и успех на компанијата
 • Да се способни за правење мрежа на клиенти на база на доверба и персонални релации
 • Да се организирани, да имаат чувство за одговорност и да го почитуваат времето како најкруцијален фактор во работењето
 • Да имаат претприемачки дух и да ги оценат потенцијалите на динамичниот пазар
 • Да направат разлика помеѓу понудата на производ со нудење на услуга
Што нудиме:
 • Можност за високи профити според остварените резултати, и транспарентност кон вработените
 • Поддршка од топ менаџментот во компанијата
 • Обука и едукација од страна на менаџментот и надворешни консултанти кои ќе допринесат за личен развој на вработените
 • Константен лагер на целокупната палета
 • Многубројни алатки и софтверски решенија за олеснување на продажниот процес
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите професионални биографии можат да ги испратат користејќи го полето „Брза Апликација“.
 
Крајниот рок за аплицирање е најдоцна до:30.05.2019
 
Сите пристигнати апликации ќе се третираат со максимална доверливост
Ќе бидат исконтактирани само оние кандидати кои ќе влезат во потесен избор
 
Повеќе информаиции за Компанијата http://www.novaoffice.mk/
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде