Vrabotuvanje.com - Продавачи (м/ж) - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Ескимо Хелти Фуд ДООЕЛ
објавува оглас за позиција

ПРОДАВАЧ/КА - 2 (Два Извршитела)
 
 
Опис на работната позиција: Услужување на клиенти и работа на каса


Потребни квалификации:

  • Минимум ССС
  • Со или без претходно работно искуство
  • Познавање на работа со компјутер
  • Познавање на англиски јазик - основно ниво

Личен профил:

  • Организациски и комуникациски вештини
  • Самоиницијативни, амбициозни личности
  • Професионален однос и деловна етика

​Ние нудиме:

  • Плата по договор
  • Пријатно работно окружување
  • К15
Работно време од понеделник до сабота
Прва смена 08:00 - 15:00 часот
Втора смена: 15:00 - 22:00 часот
 
 
Ве покануваме Вашата биографија да ја испратите преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде