Vrabotuvanje.com - Mагационер - Скопје - ОСКАР-БЕБЕ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ОСКАР-БЕБЕ ДОО
 • Адреса: Перо Наков, 31, 1000 Скопје

  

ОСКАР БЕБЕ ДОО има потреба од следната работна позиција:

 
МАГАЦИОНЕР


Потребни квалификации:
 • Минимум средна стручна подготовка;
 • Пожелно, но не и неопходно е претходно работно искуство во магацинско работење;
 • Поседување на возачка дозвола Б – категорија;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Познавање на друг странски јазик ќе се смета за предност​​.


Основни задачи и одговорности:

 • Грижа за магацин;
 • Евиденција на влез и излез на роба;
 • Евиденција на состојба на роба;
 • Распоредување на роба во магацин;
 • Вршење попис на роба.


​​Личен профил:

 • Комуникативност, динамичност и флексибилност;
 • Прецизност, сигурност;
 • Менаџирање со време, почитување на рокови;
 • Способност за тимска и самостојна работа;
 • Позитивен став.Сите заинтересирани кандидати може да се пријават преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде