Vrabotuvanje.com - Општи работници - Кичево - Тими Ком
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници

Кичево

Рок за пријавување:

  • Тими Ком
  • Телефон: 078/414-545

Железара ТИМИ КОМ има потреба од:

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

Потребни квалификации:

  • Средно образование;
  • Со или без претходно работно искуство.

Посакувани способности и вештини:

  • Мотивирана и стабилна личност;
  • Лојалност, самоиницијативност, енергичност;
  • Организациски способности.


​Заинтересираните кандидати ги покануваме да се пријават преку полето Брза Апликација или да не контактираат телефонски на следниот број 078/414-545.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде