Vrabotuvanje.com - Продавач - Скопје - Скопје - Mega Auto Parts
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Mega Auto Parts

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

ПРОДАВАЧ - 1 Извршител
Реон Скопје


​Потребни квалификации:
 • ВСС – предност машински инженер , IT инженер
 • Искуство во продажба – минимум 2 години
 • Работа на компјутер
 • Познавање на англиски јазик
 • Добро познавања од областа на автоделови 
 • Возачка дозвола
Личен профил:
 • Вредна, одговорна личност, со изразени комуникациски вештини
 • Лојалност, енергичност и самоиницијативност
 • Способна за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа под притисок 

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде