Vrabotuvanje.com - Касиери - Скопје - Скопје - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиери - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Кам маркет

КАМ е единствен синџир на маркети во Македонија, кој ги применува основните принципи на хард дисконт: висок квалитет и ниски цени.
 
Со препознатлива  мрежа од 71 маркет постојано сме блиску до нашите купувачи.
 
Заради натамошен развој, компанијата има потреба од:
 
КАСИЕРИ
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Пожелно предходно работно искуство на иста позиција
 • Работно познавање на компјутери
 
Личен профил:
 • Љубезен и професионален однос кон потрошувачите
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух
 
Ние нудиме:
 • Основна плата во договор за работа 15.500 денари + максимален бонус од 2.900 ден за успешност + исплата на сите изработени прекувремени часови + работа во недела + работа на празник + работа во сабота
 • Пријатна работна атмосфера 
 • Регрес и платен одмор согласно Законските нормативи
 
Молбите со наведено завршено образование, работно искуство и контакт телефон да се испратат на следната адреса:  
 
КАМ ДОО 
Персонален оддел 
ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје 
 
Или преку полето "Брза Апликација"
 
Апликации за работа можете да испратите и преку нашата нова интернет страница
 
Рокот за пријавување е до 15.03.2020 година
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде