Vrabotuvanje.com - Продавач/ка - Скопје - КОМПАНИЈА ПОПОВСКИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОМПАНИЈА ПОПОВСКИ
 • Адреса: Партизански Одреди 66в, 1000 Скопје

Компанијата ПОПОВСКИ со искуство во трговијата веќе 30 години која се занимава со малопродажба, производство и големопродажба на месо и други прехрамбени производи ​има потреба од следната работна позиција:

ПРОДАВАЧ/КА ВО МЕСАРНИЦА НА ДЕЛИКАТЕС

Потребни квалификации:​

 • ​Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство со месо, месни производи и деликатесни производи ќе се смета како предност
 • Познавање на англиски или други јазици
 • Работно познавање од компјутери
   

Очекувани вештини и способности:​

 • Одлични комуникациски и др. вештини
 • Организациски и аналитички способности
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Способност за индивидуална и тимска работа

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат горенаведените квалификации се поканети да аплицираат со своето резиме преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде