Vrabotuvanje.com - Менаџер на продажба - Скопје - DAST SH.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер на продажба

Скопје

Рок за пријавување:

  • DAST SH.

 

 

Компанијата Deutschcolor, по неколкугодишно партнерство со DELTA GROUP, ја изгради во Албанија својата фабрика од најмодерните на Балканот, со напредна германска технологија за производство на еколошки бои и многу повеќе други производи. Deutschcolor е отворен за  да го пречека  секоја енергична личност со добра волја кон компанијата, овозможувајќи им на сите да ги постигнат своите лични цели во  професионален однос. Во нашиот  првичен фокус се, комуникацијата, хармонична клима и тимски дух во работна околина. Исто така, евалуација според мотивациска шема во однос на перформансите и стажот е друга социјална политика на нашата група.


Задоволство ни е да ги пречекаме кандидатите кои нè ценат и сакаат да бидат дел од DELTA GROUP.

За ова, Ве покануваме да аплицирате за позицијата:

МЕНАЏЕР НА ПРОДАЖБА
 

Критериуми:

  • Работно искуство во продажба
  • Завршено високо образование ќе се смета за предност
  • Солидни организациски и комуникациски вештини
  • Познавање на Англиски јазик ќе се смета за предност
  • Поседување возачка дозвола Б категорија


*Место на живеење источна Македонија.

 

Како да аплицирате:

За да аплицирате испратете ја Вашата професионална биографија со назнака менаџер на продажба, преку полето Брза Апликација.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани од секторот за човечки ресурси.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде