Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје, Општина Кисела Вода - Драчево - КАРМЕН-Р Роберт ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје, Општина Кисела Вода - Драчево

Рок за пријавување:

  • КАРМЕН-Р Роберт ДООЕЛ

Слаткарница КАРМЕН
има потреба од следната работна позиција:

ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум средно образование;
  • Пожелно е претходно работно искуство на иста или слична позиција.

ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ: 

  • Вредна и одговорна личност;
  • Ведрост и  комуникативност;
  • Лојалност, флексибилност и енергичност;
  • Способност за индивидуална и тимска работа;
  • Способност за работа во смени;
  • Професионален однос кон работата и клиентите.

Локација: Скопје, Општина Кисела Вода - Драчево 

Вашата пријава заедно со приложено CV испратете ја преку полето
Брзa Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде