Vrabotuvanje.com - Продавач - Скопје - АМБРЕЛА КОРПОРАЦИЈА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • АМБРЕЛА КОРПОРАЦИЈА ДОО
 • Адреса: 1000 Скопје
 • Веб страна: http://umbrellashop.mk


 

Umbrella Corporation  d.o.o. Скопје  е основана во 2013 година. За осум години колку што сме на пазарот во Македонија, се боревме за позиција лидер во продажба и дистрибуција на електронски цигари и течности за електронски цигари. Сакате да работите со луѓе. Секогаш сте љубезни, насмеани и предвидливи. Подготвени сте да го слушате соговорникот и дадете се од себе за да му помогнете. Лесно решавате конфликти - дури и со најсложените клиенти. Вие сте брзи, остроумни и флексибилни. Сакате да работите за една од највлијателните регионални компании - апсолутен лидер во увозот и дистрибуцијата на електронски цигари, течности и придружна опрема Umbrella Corporation  d.o.o. Скопје.
 

ПРОДАВАЧ

 

Опис на работно место:

 • Работа со клиенти на мало
 • Одговарање на прашања на клиентите и решавање на нивните грижи и проблеми
 • Помош на клиентите при изборот на производи
 • Поучување на клиентите во соодветниот систем за инсталација, употреба и одржување на производите
 • Примање рекламации во согласност со прописите на компанијата
 • Работа на каса
 • Извршување на други задачи пропишани од извршниот директор на компанијата

Услови:

 • Претходно работно искуство на иста или слична работа
 • Минимум IV степен
 • Возачка дозвола од категорија Б (пожелно)
 • Познавање на англиски јазик
 • Компјутерски вештини
 • Ориентираност кон резултати
 • Способност за работа под притисок и во строго пропишани рокови
 • Флексибилност во прифаќањето и извршувањето на работните задачи

Ние ви нудиме:

Работа во предизвикувачка средина, во која постојано ќе се надградувате и професионално ќе созревате

Очекуваме да работите напорно, и вашите напори ќе бидат препознаени и соодветно наградени ... и многу повеќе.

Ја очекуваме  Вашата апликација и ви посакуваме среќа, 

Доколку објавената позиција ја сметате за добра можност за Вашиот професионален развој, Ве молиме да испратите мотивациско писмо и професионална биографија/CV преку полето Брза Апликација.

Тимот на Umbrella

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде