Vrabotuvanje.com - Персонал за маркет - Скопје - ГИГОТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за маркет

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГИГОТРЕЈД
Miniso

Дисконт Гиго - Трејд, има потреба од:

ПРОДАВАЧИ И МАГАЦИОНЕРИ

 

КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено средно образование
 • Интерес за работа во малопродажен сектор
 • Способност за комуникација и продажба
 • Способност за тимска работа
 • Со и без работно искуство

 

МЕСАРИ ЗА СВЕЖО МЕСО

 

КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено средно образование
 • Способност за комуникација и продажба
 • Способност за тимска работа


ГОТВАЧИ И ПОМОШНИК ГОТВАЧИ

 

КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено средно образование
 • Способност за комуникација и продажба
 • Способност за тимска работа
 • Со работно искуство
   


​БИДИ И ТИ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА ГИГО ТРЕЈД . . .

Вашето CV можете да го оставите во некои од нашите маркети или преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде