Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Тафталиџе, Аеродром, Центар, Сити мол и Ново Лисиче - Скопје - РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Тафталиџе, Аеродром, Центар, Сити мол и Ново Лисиче

Скопје

Рок за пријавување:

  • РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде