Vrabotuvanje.com - Касиери - Битола - Битола - КИППЕР МАРКЕТ ДОО Желино
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиери - Битола

Битола

Рок за пријавување:

 • КИППЕР МАРКЕТ ДОО Желино

КИППЕР, како ланец на хард дисконт маркети во Република Македонија со мрежа од 70 маркети во Скопје, Тетово, Гостивар, Кичево, Куманово, Струга, Охрид, Битола,Штип, Дебар, Ресен и Радовиш нуди висок квалитет на производи со најниски цени.

Заради проширување на пазарот и отвaрање на нов маркет во овој регион, компанијата има потреба за:

К А С И Е Р И
Град: Битола

Кипер Ви нуди​:

 • Минимална плата од 20.000 МКД + бонуси.
 • Голем можност за унапредување на работна позиција (заменик шеф, раководител, итн.)
 • Пријатна работа атмосфера
 • Работно време: 40 часа неделно

Потребни квалификации​:

 • Завршено средно образование
 • Работно искуство како касиер или слично
 • Познавање на компјутери

Личен профил:​

 • Сериозен и одговорен кон задачите
 • Комуникативен и лојален
 • Превзема иницијатива и е посветен
 • Работа во тим
Доколку сакате да се вработите во професионална и лојална работа позиција, имате мотивација и сакате успех, испратете персонална биографија (CV) до електронска пошта (E-mail):

jobs@career.kipper.mk или преку полето Брза Апликација,

пополнете апликација на следниот линк

kipper.mk/kariera/

или пополнете формулар за апликација во еден од нашите маркети.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде