Vrabotuvanje.com - HORECA Specialist - Скопје - Друштво за производство, трговија и услуги ОНЕ СТОП ШОП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, трговија и услуги ОНЕ СТОП ШОП ДООЕЛ Скопје

One Stop Shop има потреба од вработување на 

HORECA Specialist

Одговорности:

 • Воспоставување и проширување на соработка со ХоРеКа клиенти
 • Мехаџирање на ХоРеКа клиентите, преговарање на услови за соработка, поставување на менијата на наша онлајн платформа, следење навремена исплата на обврски кон истите, договарање на активности.
 • Координирање со маркетинг тимот во поглед на поставување на фотографи и водење н одредени кампањи
 • Унапредување на продажба по клиент
Потребни квалификации:
 • Завршено високо образование.
 • Претходно работно искуство на ваква или слична позиција е задолжително
 • Солидно познавање на продажните вештини
 • Одлично познавање на Англиски јазик
 • Одлично познавање на MS Office
Личен профил:
 • Подготвеност за тимска, динамична работа;
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
 • Самоиницијатива
 • Иновативност
 • Посветеност кон работата.​
Што нудиме:
 • Pедовни месечни примања
 • Дополнителни бонуси врз основа на остварени таргети
 • Пријатна работна атмосфера,
 • Да бидете дел од тимот на најбзо растечката онлајн платформа.
 

Како да аплицирате: Сите заинтересирани кандидати своите биографии – CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација,  со назнака ХоРеКа специјалист.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде