Vrabotuvanje.com - Продавач / Доставувач - Тетово - Тетово - МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач / Доставувач - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

ПРОДАВАЧ / ДОСТАВУВАЧ
Реон Тетово


​Потребни квалификации:
  • ССС/ ВСС
  • Искуство во продажба – со или без искуство
  • Продажба и комуникација со клиенти
  • Возачка дозвола
Личен профил:
  • Вредна, одговорна личност
  • Лојалност, енергичност и самоиницијативност
  • Способна за индивидуална и тимска работа
  • Способност за работа под притисок

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде