Vrabotuvanje.com - Асистент за продажба - Скопје - ОРБИКО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

 • ОРБИКО ДОО

 


Го прошируваме нашиот тим во ,,FABU SPOT’’ Парфимериите
(Сити Мол, Мериот и Ист Гејт)

 

АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА

 

Потребни квалификации:

 • Завршено минимум средно образование;
 • Познавање на MS Office пакетот;
 • Познавање на Англиски јазик (познавање на Албански јазик ќе се смета за предност);
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност.

Личен профил:

 • Комуникативна и флексибилна личност;
 • Одлична услуга со клиенти, продажни способности;
 • Способност за индивидуална и тимска работа.

Работни услови:

 • Пријатна работна атмосфера;
 • Работа во смени (40 часа неделно);
 • Обука за работните обврски;
 • Можност за унапредување.

Сите заинтересирани кандидати може да аплицираат со праќање на CV (биографија) преку полето Брза Апликација, со Предмет: Апликација за наведената позиција за која аплицираат.

Само избраните кандидати ќе бидат повикани на интервју.

Со аплицирање, се согласувате вашите информации да се чуваат во нашата база на кандидати во рок од 12 месеци.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде