Vrabotuvanje.com - Водач на група за селидби и пакер - Скопје - Орбит Дооел Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Водач на група за селидби и пакер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Орбит Дооел Скопје

ОРБИТ ДООЕЛ СКОПЈЕ
има потреба од вработување за следната работна позиција:

ВОДАЧ НА ГРУПА ЗА СЕЛИДБИ И ПАКЕР

Опис на работна позиција:

 • Организирање на тим за селидба и негово координирање;
 • Пакување, утовар, истовар и поставување на мебел и покуќнина на барање на клиентот;
 • Подигање и испорака на пратки.

Потребни квалификации:

 • Средно образование;
 • Минимум 2 години претходно работно искуство во областа;
 • Солидно познавање на англиски јазик (говорен и пишан);
 • Компјутерски вештини Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet;
 • Возачка дозвола B-категорија.

Способности и вештини:

 • Лесна комуникација со клиентите, подготвеност и знаење за спремање документација
 • Грижа за клиенти, одговорна личност;
 • Способност за градење професионален однос со клиенти;
 • Силни вештини за решавање проблеми, способни да работат самостојно и да бидат тимски играчи со меѓународен начин на размислување и пристап;
 • Одлично и силно внимание на деталите;
 • Успешно справување со сите задачи доделени од Менаџерот.

​Сите заинтересирани кандидати може да се пријават со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде