Vrabotuvanje.com - Продавач во snack bar EVEREST - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач во snack bar EVEREST

Скопје

Рок за пријавување:

 • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Вработување.ком, за потребите на ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ Скопје – регионална компанија со дејност трговија со малопродажни објекти, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:
 

Продавач во snack bar EVEREST (интернационален ланец EVEREST)
 
 
Главни одговорности:
 • Организирање на просторот во продавницата
 • Обезбедување на ефикасно работење на објектот
 • Планирање и спроведување на набавки во согласност со потребите на објектот
 • Можност за обуки и патувања во Р. Грција
 • И другo
 
Потребни квалификации, способности и вештини: 
 • ССС
 • Работно искуство на иста/слична позиција ќе се смета за предност
 • Комуникативност,позитивен пристап кон потрошувач, тимска работа
 • Познавање на англиски јазик (ќе се смета за предност)
 • Познавање на MS Office и Excel
 
 
Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликаци
со назнака за позицијата “ Продавач во snack bar EVEREST”
Најдоцна до 15.08.2022 година
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде