Vrabotuvanje.com - Девојки за презентации - Скопје - КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Девојки за презентации

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ, ја нуди следната работна позиција:

Девојки за презентации

 

Опис на работата:

 • Девојки за презентација на парфеми.

Потребни квалификации:

 • ССС;
 • Пожелно е претходно работно искуство во маркетинг и директна продажба;
 • Возраст до 29 години поради теренска работа во Скопје;
 • Комуникативна, позитивна личност;
 • Тимски играч.

Ние нудиме:

 • Дневница со коректна работа 1.300 мкд + платен појадок;
 • Со коректна работа платата може да биде од 35000-40000 мкд;
 • Платена обука за презентациски вештини.
   

Кадидатите можат да испратaт CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде