Vrabotuvanje.com - Продажен персонал за деликатесни маркети - Скопје - Т&А КОМПАНИ Тони дооел Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал за деликатесни маркети

Скопје

Рок за пријавување:

 • Т&А КОМПАНИ Тони дооел Скопје

Бараме

ПРОДАЖЕН
ПЕРСОНАЛ ЗА
ДЕЛИКАТЕСНИ
МАРКЕТИ

Локација: Ченто и Аеродром

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Работа со компјутери - Microsoft Office;
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност.

Опис на работни задачи:

 • Планирање и организирање на продажни активности;
 • Услужување на клиенти и продажба;
 • Континуирано учење на производите за продажба;
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање.

Лични карактеристики:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Ние нудиме:

 • Работа во смени, секој втор викенд слободен
 • Почетна плата 25.000 со можност за напредок
 • Целосно платени придонеси и исплата на К15
   

Вашата Биографија (CV) испратете ја преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде