Vrabotuvanje.com - Касиери - Гостивар, Скопје, Струга, Дебар, Кичево и Охрид - СТАРБЕТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Гостивар, Скопје, Струга, Дебар, Кичево и Охрид

Рок за пријавување:

  • СТАРБЕТ ДОО


БЕТ АРЕНА
има потреба од следната работна позиција:

КАСИЕРИ (м/ж)

Реон: Гостивар, Скопје, Дебар, Кичево, Охрид и Струга

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Основно познавање на работа со компјутер;
  • Основно познавање на англиски јазик;
  • Работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност.

.

Личен профил:

  • Љубезен однос, одлична комуникација и услужување на купувачи;
  • Висок степен на лична одговорност и иницијатива во работењето;
  • Стабилна и лојална личност со одлични организациски вештини;
  • Способност за тимска и индивидуална работа.

 

 

 

 

 

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, пратете Ваша апликација со професионална биографија (CV) преку полето Брза Апликација!

Напомена:
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде