Vrabotuvanje.com - Мерчендајзер - Гостивар - Гостивар - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мерчендајзер - Гостивар

Гостивар

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Реномираната фирма ЕУРОГРАНДС, застапник за RAUCH – Bravo сокови објвува оглас за работна позиција 

МЕРЧЕНДАЈЗЕРИ - РЕДАЧ НА ПОЛИЦИ ЗА РЕОН ГОСТИВАР

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно е претходно работно искуство минимум 2 години
  • Возачка дозвола - Б категорија

Опис на работата:

  • Позиционирање и редење роба на полици
  • Примање на дел од нарачките

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот
  • Плата: 25.000 фиксна плата плус бонус

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.
Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде