Vrabotuvanje.com - Презентер на видео игри на среќа - Скопје - MiMa IT Limited UK
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Презентер на видео игри на среќа

Скопје

Рок за пријавување:

 • MiMa IT Limited UK
 
 

Интернациолната компанија – MiMa IT Limited UK објавува отварање на позиција Презентер на видео игри на среќа
 


Дали сте позитивна, љубезна и професионална личност посветена на успех и иновација, која сака да биде дел од хармонична и пријателска работна атмосфера? Нашата понуда е одлична можност за тоа доколку сте спремни да заработите и да се развивате додека работите со професионален деловен тим.


Ние сме спремни да го прошириме нашиот тим со Презентер на видео игри на среќа !


 

 

Одговорности за работната позиција:

 • Презентација на видео игри;
 • Извршување на потребните процеси за играње;
 • Контролирање на процесот на играта;
 • Присуство на состаноците и обуките организирани од страна на компанијата;

Бенефиции кои ги нуди компанијата:

 • Месечна плата - 800 евра 
 • Месечни бонуси според вашите работни перформанси
 • Можност за кариерен напредок и унапредување
 • Платена обука обезбедена од компанијата
 

Вештини:

 • Не е потребно работно искуство;
 • Подготвеност за учење нови вештини обезбедени со обука;
 • Поседување комуникациски и интерперсонални вештини;
 • Флексибилност при работа;
 • Подготвеност за работа во три смени;
 • Познавање на англиски јазик;

 

 

Доколку мислите дека ова е вистинската компанија за вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Наведете го работното место: „Презентер на видео игри на среќа“ во насловот на вашата апликација.

Аплицирајте!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде