Vrabotuvanje.com - Продавач/ка - Скопје - ЦЕНА ТРЕЈД 2014 ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЦЕНА ТРЕЈД 2014 ДООЕЛ

ПРОДАВАЧ/КА

Потребни квалификации:

 • Со и без работно искуство 
 • Компјутерски вештини
 • Посветеност на работата
 • Професионален однос кон клиенти
 • Способност за тимска работа.

Работни задачи:

 • Прием, редење, изложување и сортирање на робата
 • Работа на каса
 • Грижа за хигиената во продажното место.

Нудиме:

 • Работа во две смени
 • 40 часа неделно.

Платата за аплицираната работна позиција ќе се договори за време на интервјуто.

Доколку ги исполнувате овие услови вашата биографија (CV) испратете ја преку полето Брза Апликација.
Контактирајте не на 075 295 198
​Огласот трае до пополнување на работните места

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде