Vrabotuvanje.com - Продавачка - Скопје - Чеза Комерц ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Чеза Комерц ДОО

 

 

ЧЕЗА КОМЕРЦДООСКОПЈЕ- компанија со дејност трговија со зрнести производи, семки, зачини, сушени плодови, масти, масла, адитиви, ароми и суровински материјали за слаткарсво, пекарство, пивска имесна индустрија, индустрија за сокови и пакување, има потреба од:

ПРОДАВАЧКА
- за подрачјето на Скопје

 

Услови:

 • Завршено трговско средно образование ќе се смета за предност
 • Работно искуство однајмалку 3 години во трговија со прехрамбени производи во продажни објекти
 • Искуство со компјутерска работа, активно работење со MSOffice,
 • Возраст до 35 години,
 • Место на живеење во наведениот реон,
 • Возачка дозвола Бкатегорија.


Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа во смени


Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака “Продавачка“

Напомена:
Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот семолат да не аплицираат.
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг,ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде