Vrabotuvanje.com - Персонал за продажба во маркет - Скопје - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за продажба во маркет - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ

За потребите на Веро супермаркетите во Скопје потребен е:

ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАЖБА ВО МАРКЕТ
 

*Работно време е во две смени, 40 часа неделно.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум ССС;
  • Комуникативна, динамична и ведра личност
  • Познавање на Англиски јазик (ќе се смета за предност)

Платата за аплицираната работна позиција ќе се договори за време на интервјуто

Превозот е организиран и е на товар на работодавачот.

Огласот трае до пополнување на работните места

 

Сите заинтересирани кандидати да достават  кратка биографија на: Веропулос ДООЕЛ бул. Кочо Рацин бр.1, 1000 Скопје, или електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде