Vrabotuvanje.com - Специјалист за продажба - Кичево - Кичево - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Специјалист за продажба - Кичево

Кичево

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Осигурителното брокерско друштво  МИНТ ИНС АД Скопје Скопје  има потреба за вработување на работно место 

СПЕЦИЈАЛИСТ ЗА ПРОДАЖБА - КИЧЕВО

Потребни квалификации:

 • Високо образование
 • Две години работно искуство (искуство во осигурување ќе се смета за предност)
 • Активно користење на англиски јазик

ГЛАВНИ РАБОТНИ ОБВРСКИ:

 • Изготвување на понуди за осигурување
 • Изработка на полиси и фактури
 • Задолжување и раздолжување на полиси
 • Одржување на портфолиото, грижа за клиентите и заштита на нивните вредности

ПОТРЕБНИ ВЕШТИНИ:

 • Развиени комуникациски вештини
 • Проактивен пристап кон работите
 • Натпреварувачки дух
 • Динамичност и друштвеност
 • Спремност за учење и надоградба

Доколку сакате да ни се придружите станете дел од нашиот успешен продажен тим, ја очекуваме вашата кратка биографија и мотивационо писмо на македонски јазик во електронска форма да ни ја доставите преку Брза Апликација со назнака Специјалист за продажба - Кичево.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде