Vrabotuvanje.com - Раководител на продавница во BAKO Premium Stores Струга - Скопје - БАКО НУТС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на продавница во BAKO Premium Stores Струга

Скопје

Рок за пријавување:

 • БАКО НУТС
 • Адреса: Качанички пат бр.17,Визбегово, 1000 Скопје

“БАКО”, претпријатие кое се занимава со производство, преработка, пакување и продажба на апетисани, семиња, зачини, корфнлекс... има потреба да вработи:
 

Раководител на продавница во BAKO Premium Stores Струга

 

 

Работни задачи: 

 • Одговорен за целокупната стока, состојба, залихи
 • Организирање на вработените и продажбата
 • Надгледување на работата на продавачите
 • Ажурно извршување на административните задачи
 • Преземање одговорност за работењето на продавницата

Потребни квалификации: 

 • Високо образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Основно познавање на англиски јазик
 • Основно познавање на работа со компјутер

Посакувани способности и вештини: 

 • Одлични комуникациски и организациски вештини
 • Одговорност, лојалност и ориентираност кон цели
 • Способност за тимска работа

 

Кандидатите кои ги исполнуваат горе наведените критериуми треба да испратат CV преку полето Брза Апликација со назнака "Раководител на продавница во BAKO Premium Stores Струга". Ќе бидат контактирани само потесно избраните кандидати

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде