Vrabotuvanje.com - Продавач - Скопје - Mega Auto Parts
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Mega Auto Parts

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

ПРОДАВАЧ
4 (четири) извршители

 

Потребни квалификации: 

  • ССС /ВСС
  • Искуство во комерција/продажба
  • Работа на компјутер
  • Познавање на англиски јазик
  • Возачка дозвола
  • Предност: познавања од областа на автоделови и познавање на Албански јазик.

 

Личен профил: 

  • Вредна
  • Одговорна личност со изразени комуникациски вештини
  • Способна за индивидуална и тимска работа

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Аплицирај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде