Vrabotuvanje.com - Раководител на маркет - Скопје - Скопје - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на маркет - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Кам маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде