Vrabotuvanje.com - Шеф на малопродажен објект - Струмица - ĐAK d.o.o. Beograd
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шеф на малопродажен објект

Струмица

Рок за пријавување:

 • ĐAK d.o.o. Beograd

Kомпанијата Д-Спортска опрема e формирана со идеја дека најпопуларните спортски брендови , препознатливи по услугата и стабилното работење, внесе здрав дух во сите сегменти од живеењето.Со најдолга традиција на пазарот работиме преку две децении.
 
Нашата цел е сигурна купување на спортска опрема и задоволството на нашите купци, додека континуитетот на стабилното работење го негуваме одговорно кон нашите вработени.
 
 Нашата спортска фамилија ја сочинуваат преку 700 вработени и преку 90 малопродажни објекти во Србија и во регионот.Во неа секогаш се добредојдени луѓе со константна цел за подобар придонес, за учење и за унапредување во работата. Поради отварање на нов објект, распишуваме конкурс за следното работно место:
 
 
Шеф на малопродажен објект
Место на работа: Струмица
 
  
Главни задолжувања:
 • Познавање на целокупниот асортиман на артиклите во малопродажниот објект и постапки со со истиот во согласност со стандардите
 • Посед и ажурирање на документацијата која следи во малопродажниот објект
 • Организација на вработените во малопродажниот објект
 • Активно учество и предлог на мерки за подобро работење
   
Потребни квалификации
 • Минимум IV степен стручна спрема
 • Предност ќе имаат кандидатите кои разбираат албански јазик
 • Задолжително познавање на албански јазик
 • Искуство во раководење 
 • Познавање работа на компјутер
 • Ориентација кон купувачите и изразени продажни вештини
   
Можете да очекувате:
 • Работа во стабилна компанија
 • Бонуси и додатни стимулации
 • Можност за професионален равој
 • Годишни награди за најдобри вработени во малопродажба
 • Јубиларни награди за лојалност
Само кандидатите кои ќе влезат во потесната селекција ќе бидат контактирани.
Вашето CV и мотивациско писмо може да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде