Vrabotuvanje.com - Мерчендајзер - Тетово, Гостивар - Тетово, Гостивар - Devolli Corporation DOOEL Skopje
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мерчендајзер - Тетово, Гостивар

Тетово, Гостивар

Рок за пријавување:

 • Devolli Corporation DOOEL Skopje

 

"Devolli Corporation" е реномирана компанија, лидер во производството и дистрибуцијата на квалитетни производи за кафе на пазарот (како веќе добро познатите брендови Prince i Pascalin).

Во моментов, "Devolli Corporation" располага со квалификуван тим од над 1400 работници, главно фокусирани на задоволување на потребите на клиентите. 

Благодарение на модерната технологија, стратегија за управување и развој, "Devolli Corporation" е подготвена да ги задоволи потребите на клиентите за производи со висок квалитет во секое време и во секој случај.

мерчендајзер
ЗА  PASCALIN КАФЕ
реон: тетово, гостивар

 


Потребни квалификации:

 • ВСС / ССС
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик
 • Одлично познавање на работа со компјутери и MS Office пакетот
 • Возачка дозвола Б категорија
   
Личен профил:
 • Динамична и иницијативна личност
 • Одлични комуникациски и преговарачки вештини
 • Ориентираност кон клиенти
 • Посветеност, лојалност и одговорност
 


Доколку сте заинтересирани, Ве молиме испратете биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде