Vrabotuvanje.com - Агент за продажба - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот


ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО, За потребите на свој клиент - Реномирана Финансиска институција има потреба има потреба од следната работна позиција:
 

АГЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ И СПОСОБНОСТИ:
 • ССС или ВСС
 • Ориентираност кон продажни резултати
 • Одлични преговарачки и продажни вештини
 • Висока работна етика, коoперативност, одговорност и организациски способности
 • Возачка дозвола – Б категорија
 • Возраст до 30 години
 
ОДГОВОРНОСТИ:
 • Реализација на поставените годишни планови
 • Одржување и развивање на корпоративниот имиџ на компанијата преку зацврстување на врските со клиентите
 • Организирање и координирање на продажните активности
 
КОМПАНИЈАТА НУДИ:
 • Вработување со полно работно време
 • Атрактивна нето плата и варијабилен дел како процент од продажба
 • Награден програм на месечно, квартално и годишно ниво
 • Можност за личен и професионален развој преку континуирана обуки;
 • Службено возило
 • Одлична можност за професинален развој

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТАЦИЈА:

 • CV биографија
 • ​Доказ за завршено образование

Кандидатите кои ги исполнуваат условите, апликациите да ги испратат преку полето Брза Апликација со рок до 10.04.2021 година и со назнака -,,ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ НА АГЕНТ ЗА ПРОДАЖБА”. Оние кандидати чии квалификации ги исполнуваат барањата и потребите на компанијата, телефонски или писмено ќе бидат повикани на разговор. 

Со испраќање на апликација за вработување апликантите се согласни своите лични податоци да се користат за намена на Огласот за вработување.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде