Vrabotuvanje.com - Продавач во продажен објект - Гостивар - Гостивар - ДМ ДРОГЕРИЕ МАРКТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач во продажен објект - Гостивар

Гостивар

Рок за пријавување:

  • ДМ ДРОГЕРИЕ МАРКТ ДООЕЛ

Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде