Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Станете дел од тимот на Зур!
Поради развој на компанијата,

Зур Маркет има потреба од

ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ


Што очекуваме од нашите вработени:

  • Сериозност и одговорност
  • Самоиницијативност и посветеност


За да станете дел од нашиот тим потребно е да имате:

  • Завршено средно образование и желба за работа во тим


Ние Ви нудиме:

  • Почетна плата од 18,000  +бонуси
  • Работно време во две смени 40 часа неделно
  • Пријатна работна атмосфера
  • Исплата на К-15 и платен одмор
  • Плаќање на работа на празнични денови

Доколку сте заинтересирани можете да испратите мејл со CV на следнава адреса coveckiresursi1@outlook.com
Контакт телефон: 076-314-276 од 08 до 16 часот.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде